משלוחים מהירים לכל הארץ!

אפקט הכפכפים

בזמן ההליכה, כפכפי באמפרס מגרים נקודות רפלקסולוגיות בכף רגלך , אשר מחוברות לכל רקמות ואיברי הגוף בכל צעד. גירוי זה עוזר בהפחתת מתחים ועייפות, הגברת זרימת דם, והגברת האנרגיה בכף הרגל.

לאחר הנעילה, הכפכפים רוכשים את טביעת כף רגליך ומספקים תמיכה מלאה לקשת הרגל ויציבה מלאה לכף הרגל. בנוסף מבנה הסוליה מספק אחיזה טובה בקרקע – יבשה או רטובה!

מבנה הבליטות היחודי עוזר באוורור כף הרגל בזמן ההליכה.

כפכפי באמפרס קלים מאוד, בעלי רצועה חזקה ומורכבים מחומרים טבעיים וממוחזרים בלבד. עמידות הכפכפים נבחנת תחת פיקוח ובדיקות באיכות התואמת לסטנדרטים אירופאים גבוהים ועומדים בתו תקן אירופאי מחמיר.

למה רפלקסולוגיה טובה לך?

רפלקסולוגיה מבוססת על העיקרון כי נקודות לחץ שונות

בכף רגלינו מחוברות לאיברים, בלוטות ושרירים בשאר גופינו.

על ידי גירוי ולחיצות על נקודות הלחץ ביום-יום, אנו תורמים

לשיפור הבריאות הכללית של הגוף שלנו.

 

 

הוראות שימוש:

כשנועלים את באמפרס בפעם הראשונה, אנשים מסויימים עלולים להרגיש רגישות בכפות הרגליים בעת הלבישה, בזמן שאנשים אחרים נהנים מהמסאז החל מהרגע הראשון!

מומלץ לנעול את הכפכפים לפי הקצב שלך, עד שכף הרגל מסתגלת אליהם. רק אתם תדעו כמה זמן לנעול אותם. חלק יתחילו מ10-30 דקות ביום, חלק מכמה שעות, וחלק לא יורידו אותם מהרגליים..

אצל כל בן אדם זה אחרת, לכן חשוב לנעול את הכפכפים בקצב שלכם להעלות את משך הנעילה בהדרגה, מי שמרגיש אי נוחות בפעמים הראשונות של נעילת הכפכפים מומלץ לו במיוחד לנעול אותן, הרגשת אי הנוחות מעידה על חוסר איזון שרירי בכף הרגל.

צפוי שבתוך יומיים-שלושה, נקודות הלחץ ישתחררו בדומה למסאז' על שריר תפוס.